Projekty domów

Projekty domów

Partnerzy

Menu

 

Partnerzy nowoczesności


www.nape.pl

Narodowa Agencja Poszanowania Energii SA

Narodowa Agencja Poszanowania Energii SA.

Velux
www.velux.pl

VELUX Polska sp. z o.o.

Światowy lider w produkcji okien do poddaszy oraz dostosowanego do nich wyposażenia. Firma działa zgodnie z dewizą: "Gdzie jest światło, tam jest życie".


www.schueco.pl

Schüco International Polska sp. z o.o.

Producent kompletnych systemów z aluminium, tworzywa sztucznego i stali - okien, drzwi, fasad, ogrodów zimowych, a także systemów solarnych. W dziedzinie energooszczędności oferuje najatrakcyjniejsze rozwiązania w zakresie automatyki, bezpieczeństwa i wzornictwa.


www.plannja.pl

Plannja sp. z o.o.

Jedna z wiodących europejskich marek w branży szlachetnych produktów z cienkich blach powlekanych dla rynku budowlanego. Oferta firmy obejmuje blachy płaskie, trapezowe, blachodachówki oraz kompletny system orynnowania.


www.microtech.com.pl

Microtech International S.A.

Oferta firmy obejmuje kompleksowe systemy automatyki obiektów I instalacji przemysłowych, systemy bezpieczeństwa w obiektach przemysłowych, a także komputerowe systemy zarządzania budynkiem (BMS) integrujące systemy automatyki bankowej i systemy bezpieczeństwa w obiektach użyteczności publicznej, budynkach przemysłowych i obiektach handlowych.


www.ursa.pl

Ursa Polska sp. z o.o.

Podstawowe produkty w ofercie firmy to wełna mineralna i polistyren ekstradowany. Pozwalają one na zapewnienie wszystkich rozwiązań w zakresie izolacji termicznej i akustycznej. URSA oferuje rozwiązania dla przemysłu konstrukcyjnego, inżynierii lądowej, izolacji technicznej, sufitów, ścian czy podłóg.


www.rockwool.pl

Rockwool Polska sp. z o.o.

Producent skalnej wełny mineralnej, dostawca produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.


www.xella.pl

Xella Polska sp. z o. o.

Producent materiałów budowlanych i surowców. Do najważniejszych produktów XELLA należą beton komórkowy, cegły silikatowe i płyty gipsowo-włóknowe.


www.bph.pl

Bank BPH S.A.

Jeden z czołowych banków działających w Polsce, posiadający szeroką ofertę usług finansowych, w tym kredyty hipoteczne, na budowę i zakup działki.


www.rekuperatory.pl

Rekuperatory sp. z o.o.

Firma specjalizuje się w dziedzinie wentylacji i odzysku ciepła dla domów jednorodzinnych. Pomaga w doborze działających bezawaryjnie rozwiązań zapewniających zmniejszenie kosztów eksploatacji domów.


www.stiebel-eltron.pl

Stiebel Eltron Polska sp. z o.o.

Działalność firmy skupia się na produkcji nowoczesnych urządzeń i systemów grzewczych. Szeroka gama produktów pozwala na zaopatrzenie każdej inwestycji budowlanej w źródło ciepła dopasowane do oczekiwań i możliwości inwestora.


www.kronopol.pl

KRONOPOL sp. z o.o.

Producent płyt i wyrobów drewnopochodnych. Oferta firmy obejmuje produkty z branży meblowej, budowlanej i wykończenia wnętrz.


www.netweber.pl

Saint-Gobain Construction Products Polska sp. z o.o. marka Weber (maxit)

Producent wyrobów chemii budowlanej oraz keramzytu. Oferuje fachowe rozwiązania z zakresu: elewacji, systemów ociepleń budynków, układania płytek, podkładów podłogowych i posadzek, tynków, zapraw murarskich oraz fug, renowacji i napraw, keramzytu (w tym: izolacji termicznych, zasypek, geotechniki).


www.siedle.pl

S. Siedle & Söhne OHG

Producent urządzeń komunikacyjnych przy wejściu do budynku, skrzynek pocztowych, słupków komunikacyjnych, oświetlenia ogrodowego.


www.powode.pl

Polska Woda Deszczowa sp. z o.o.

Firma kompleksowo zajmuje się problematyką pozyskiwania i przetwarzania wody deszczowej dla potrzeb domu i ogrodu oraz do celów przemysłowych, oferuje również systemy rozsączające oraz systemy oczyszczalni ścieków.


www.tece.pl

TECE Sp. z o.o.

TECE Sp. z o.o. jest znanym producentem i dystrybutorem innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego.


www.glaspol.com

Glaspol Saint-Gobain

Glaspol jest jedną z firm Grupy Saint-Gobain, światowego lidera we wszystkich dziedzinach swojej działalności: w przemyśle szklarskim, budownictwie oraz specjalistycznych materiałach technicznych. Glaspol oferuje najszerszą gamę szyb budowlanych w kraju oraz szybką i skuteczną obsługę wszystkich klientów.


www.stahlton.pl

STAHLTON Polska Sp. z o.o.

Firma Stahlton Polska jest producentem i dostawcą produktów służących do eliminacji mostków cieplnych. W swojej ofercie posiada takie produkty jak:
- cokołowe pustaki izolacyjne ISOMUR® Plus
- elementy cokołowe ECOMUR
- podokienniki ECOMUR
- elementy attykowe
- ocieplone puszki rolet
- koszyki izolacyjne ISOPRO
- płyty z włóknobetonu.


www.rehau.pl

REHAU Sp. z o. o.

REHAU to wiodąca na rynkach międzynarodowych marka premium, dostarczająca oparte na polimerach innowacje i rozwiązania systemowe dla obszarów budownictwa, motoryzacji i przemysłu.


www.astra-polska.com

ASTRA-Technologia Betonu Sp. z o.o.

Firma ASTRA specjalizuje się w dziedzinie nowoczesnych technologii i wprowadza nowoczesne rozwiązania dla budownictwa. Stosując jej innowacyjne technologie (kompozytów cementowych) można obniżyć koszt i skrócić czas realizacji projektu. Oferta firmy ASTRA to:
- produkty: dodatki i domieszki do betonów, mikrozbrojenie do betonów i zapraw (stalowe, szklane, kopolimerowe, polipropylenowe), stalowy profil dylatacyjny – FERRO-flex oraz
- technologie: CEMOKRZEM POR, Beton zwykły, Pianobeton + polistyrol, Ochrona wymurowań podziemnych (Systemy izolacji).


www.simpsonstrongtie.pl

SIMPSON STRONG-TIE Sp. z o.o.

Firma Simpson Strong-Tie jest wiodącym na świecie dostawcą okuć budowlanych.


www.twinson.net

DECEUNINCK Polska Sp. z o.o. (system TWINSON)

Deceuninck, to światowy lider w produkcji systemów okiennych oraz systemów tarasowych TWINSON. Wieloletnie doświadczenie, zaawansowane technologie, innowacyjne rozwiązania oraz otwarcie na potrzeby klientów pozwalają firmie poprzez swoje produkty tworzyć nową jakość życia.


www.abb.pl

ABB SP. Z O. O.

Firma ABB oferuje inteligentny system zarządzania budynkiem ABB i-bus® KNX, który spełnia najwyższe wymagania pozwalające na optymalizację zużycia energii elektrycznej. Technologia ABB oparta jest na sprawdzonym standardzie KNX, uznawanym za pierwszy na świecie otwarty standard sterowania wszystkimi typami inteligentnych budynków – przemysłowych, komercyjnych i mieszkalnych. Asortyment firmy ABB obejmuje również kompletny program elektroinstalacyjny z wyłącznikami, gniazdami, ściemniaczami i czujnikami ruchu. Paleta produktów zawiera 5.700 artykułów, oferuje różnorodne warianty wzornictwa, pozwalające na perfekcyjne dopasowanie do architektury budynku i indywidualnych preferencji użytkowników.


www.intelplast.pl

Intelplast Sp. z o.o.

Firma działa w branży instalacyjnej grzewczej, oferuje również działania z zakresu klimatyzacji, wentylacji, przydomowych oczyszczalni ścieków. Oferta obejmuje projektowanie, realizację inwestycji i obsługę serwisową.


www.libet.pl

Libet S.A.

Jeden z największych producentów kostki brukowej i płyt tarasowych w Polsce. Dzięki bogatej i różnorodnej ofercie od dwudziestu lat tworzy oryginalne nawierzchnie prywatnych posesji i ogrodów, a także wokół obiektów użyteczności publicznej. Zapewnia kompleksową obsługę - od projektu do realizacji. Spółka jest notowana na GPW.


www.wilo.pl

WILO Polska Sp. z o.o.

Jeden z największych na świecie producentów pomp i systemów pompowych mających różnego rodzaju zastosowanie, m.in. w instalacji grzewczej, chłodniczej ale także zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków.


www.luxon.pl

Luxon Sp. z o.o.

Firma Luxon jest polskim producentem lamp w technologii LED. Zapewnia oświetlenie dla biur, przemysłu, budynków publicznych oraz zastosowań specjalnych. Dzięki wiedzy z zakresu technologii LED, metaloplastyki i elektroniki, a także współpracy z renomowanym producentem diod LED oraz Politechniką Wrocławską zapewnia innowacyjne rozwiązania o najwyższej jakości i efektywności.


www.vip-er.pl

Vi.P.-er Solutions

Vi.p.-er Solutions oferuje produkty ekskluzywne, łączące w sobie funkcjonalność oraz oryginalny i niepowtarzalny design. Firma specjalizuje się w budowlanych adaptacjach wnętrz oraz całkowitym wyposażeniu lokali mieszkalnych i użytkowych obejmujących dostawę systemów oświetleniowych oraz mebli projektowanych przez mistrzów designu. Vi.p.-er proponuje także zaawansowane systemy automatyki domowej i osprzętu elektrycznego, kontroli dostępu, monitoringu wizyjnego i instalacji alarmowych.


www.zielone-centrum.pl

Galeria Ogrodnicza Zielone Centrum

Ten należący do HORTICO S.A. obiekt posiada najnowocześniejsze wyposażenie zapewniające optymalny klimat dla wzrostu i rozwoju roślin. Jako pierwsza w Polsce galeria ogrodnicza oferuje wyjątkowo bogaty wybór kwiatów i roślin, donic oraz wszelkich akcesoriów ogrodniczych i dekoracyjnych, a także profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania ogrodów, aranżacji biur, obiektów handlowych, wypożyczalnię roślin i dekoracji. Ważny dział Zielonego Centrum stanowi Slow Food, w którym można zaopatrzyć się w zdrową żywność. Będąca częścią Zielonego Centrum Restauracja Zielona oferuje potrawy przygotowywane wyłącznie przy użyciu naturalnych składników. Można zorganizować w niej przyjęcie okolicznościowe albo zamówić catering.


www.rigips.pl

Saint-Gobain Construction Products Polska sp. z o.o. marka Rigips

Producent kompletnych systemów do budowy komfortowych, przyjaznych i bezpiecznych wnętrz. W ofercie znajdują się m.in.: ściany działowe, poddasza, okładziny ścienne oraz sufity podwieszane. Rozwiązania te zapewniają najwyższą jakość wykończenia powierzchni mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej, wysoki komfort akustyczny oraz gwarantują bezpieczeństwo przeciwpożarowe.


www.domiwnetrze.pl

Miesięcznik "Dom & Wnętrze"


www.budujemydom.pl

Miesięcznik "Budujemy Dom"


www.e-budownictwo.pl

Grupa e-budownictwo.pl

wróć do góry© 2008 Grupa Archipelag, Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: ImpactMedia.